Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Genaro Garcia Luna

Torturoi të burgosurit dhe mori rryshfet nga “koka” e trafikut të drogës, komandanti i policisë arrestohet nga kolegët e tij

Policia e Meksikës ka arrestuar një ish-zyrtar policie pasi akuzohet për tortura çnjerëzore ndaj të burgosurve. Ngjarjet kanë ndodhur gati 10 vite më parë...

Lajmet e fundit