Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Gehard Gaci

Trafikonin heroinë dhe armë nga Italia në Shqipëri, arrestohen dy shqiptarë dhe 1 italian në Tiranë: I shisnin në qytete të ndryshme (EMRAT)

Dy shtetas shqiptar dhe një italian kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi trafikonin armë dhe drogë nga Italia për në Shqipëri,...

Lajmet e fundit