Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

gazment bardhi

“Paracaktimi i Kreut të ri të SPAK nga qeveria është shqetësuese”, deputeti i PD: Çdo ndryshim tani është ndërhyrje në hetimet në proces

Deputeti i PD, Gazment Bardhi thotë se lajmet për paracaktimin nga Qeveria të Kreut të ri të SPAK janë shqetësuese. Me anë të një postimi...

Financimi rus/ Gazment Bardhi “ia pason topin” Bashës: Unë s’kam lidhje…

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka komentuar raportin e SHBA mbi financimin rus të fushatës së PD në zgjedhjet e 2017. Në një deklaratë...

Përçarja e PD, Malltezi përmend emra: Keqardhje për disa ish miq demokratë që humbën udhën, shtatori do sjellë dhe figura të reja

Një një shkrim të publikuar në rrjetet sociale, Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Abi Malltezi shpreh keqardhjen e tij për disa “miq demokratë”...

 “Objektet ushtarake si han pa porta”, Bardhi thirrje për ngjarjet në Gramsh e Poliçan: Presidenti të thërrasë me urgjencë Këshillin e Sigurisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar për dy ngjarjet e fundit të ndodhur në Gramsh dhe Poliçan, ku shtetas të huaj janë...

“Po më shantazhon se po i verifikoj resortin”, Bardhi reagon pas akuzave të Kokoneshit: Trafikantët duhet të jenë burg, jo në krye të institucioneve

Deputeti i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pas akuzave të bëra nga kryetari i Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshi kundrejt tij. Bardhi i është përgjigjur...

I dënuar për prostitucion? Kryebashkiaku i Divjakës akuzon Gazment Bardhin: Po më shantazhon se po i verifikoj resortin!

Kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi, ka reaguar sërish lidhur me akuzat e deputetëve të Partisë Demokratike, të cilët i kërkuan Prokurorisë ësë Përgjithshme ta...

E quajti hajdut, Ulsi Manja përplaset ashpër me Bardhin në Komision: Unë nuk i kam duart e lyera me gjak!

Debate të forta janë zhvilluar këtë të mërkurë në Komisionin e Ligjeve mes ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja dhe deputetit demokrat Gazment Bardhi. Shkak për...

“Po luftojnë për ‘kush e ka rradhën”, Bardhi i replikon “live” Berishës: Amnistoi korrupsionin e Fatos Nanos

Ish-sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Sali Berishës në një emision televiziv, ku tha se e pati...

“Braktisi Arbër Paplekajn”, Bardhi “flakë për flakë” me Berishën: O babi i Zenit, prit të mbarojnë hetimet! Unë nuk mohoj askënd

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i deputetit të PD-së, Gazment Bardhit, pas akuzave të bëra nga ish-kryeministri, Sali Berisha, ndaj tij për ngjarjen...

Kërkesa për heqjen e mandatit të Xhaçkës, deputetët “përplasen” në mbledhje, Balla: Na vërtetoni që ka përfituar 1 qindarkë

Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë, ditnë e sotme është mbledhur për të shqyrtuar kërkesën e grupit të Partisë Demokratike për heqjen e...


Lajmet e fundit