Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

gazment bardhi

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Bardhi paralajmëron shefin e FNSH: Do të përgjigjesh personalisht dhe ligjërisht

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi është i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Kjo javë’ me Nisida Tufën. Bardhi...

‘Ishin fishekzjarre’, Bardhi: Nëse janë përdorur bomba molotov unë jam i gatshëm të…

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi është i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Kjo javë’ me NIsida Tufën. Ai ka...

‘Nuk njohim drejtorin e Policisë së Tiranës’, Nard Ndoka kundër Gazment Bardhit: Deklaratë emocionale e tij

Aleati i Bashës, Nard Ndoka shprehet kundër Sekretarit të PD Gazment Bardhi për deklaratën e djeshme. Dje Bardhi deklaroi se PD...

Gazment Bardhi bën DEKLARATËN e fortë: Partia e Astrit Patozit nuk do marrë pjesë në zgjedhje, ja ARSYEJA

Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit duket se nuk do të jetë pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit. KQZ pritet të marrë vendimin për...

Kandidate e Trump për ambasadore në Shqipëri, Gazment Bardhi tregon pse loboi PD për Kavalec

Sekretari i Përghithshëm i PD, Gazment Bardhi ka treguar kontratën e fundit të lobimit dhe aksionin për të Kathleen Ann Kavalec, që ishte e...

Hetimi për lobimin 600 mijë dollarë të PD në Amerikë, Bardhi: Prokurori më thirri dhe më tha s’ kam pyetje

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur mbrëmjen e sotme për thirrjen në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me hetimet për lobimin 60...

Vetëflijimi i Metës, Gazment Bardhi: Mesazhi i presidentit ishte i sinqertë dhe në interes të shqiptarëve

Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka komentuar edhe deklaratën e presidentit Meta në lidhje me ngërçin politik, ku u shpreh se mesazhi...

Përgjimet, Gazment Bardhi: Vangjush Dako nuk mund të jetë kandidat, duhet të ishte në burg                 

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, u shpreh se kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako duhet të ishte në burg. ...

Protesta para Parlamentit, policia thirrje Gazment Bardhit: Largo nga tubimi njerëzit me maska

Prej disa minutash ka nisur protesta e opozitës përpara Parlamentit, ndërsa brenda vijon seanca plenare. Ndërkaq, policia i ka bërë...

Deklarata e Metës për lënien e mandatit, Sekretari Përgjithshëm i PD: Nuk e zgjidh krizën politike

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka folur për herë të parë pas deklaratës së presidentit Meta, i cili u shpreh se për...

Lajmet e fundit