Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

gazment bardhi

Thirrja e Bashës në Prokurori, reagon Sekretari Bardhi: Nuk e kanë kuptuar ende që kanë marrë fund

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar pas urdhrit për paraqitje e Lulzim Bashës në Prokurorinë e Tiranës në kuadër të hetimit...

A ka nisur komunikimi mes PD dhe PS? Gazment Bardhi: Nuk po kërkojmë pazar me Ramën, kemi ofruar zgjidhje politike

Sekretari i PD, Gazment Bardhi, shprehet se mes PD dhe PS nuk ka asnjë komunikim apo përpjekje për marrëveshje. I ftuar...

Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Bardhi paralajmëron shefin e FNSH: Do të përgjigjesh personalisht dhe ligjërisht

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi është i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Kjo javë’ me Nisida Tufën. Bardhi...

‘Ishin fishekzjarre’, Bardhi: Nëse janë përdorur bomba molotov unë jam i gatshëm të…

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi është i ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Kjo javë’ me NIsida Tufën. Ai ka...

‘Nuk njohim drejtorin e Policisë së Tiranës’, Nard Ndoka kundër Gazment Bardhit: Deklaratë emocionale e tij

Aleati i Bashës, Nard Ndoka shprehet kundër Sekretarit të PD Gazment Bardhi për deklaratën e djeshme. Dje Bardhi deklaroi se PD...

Gazment Bardhi bën DEKLARATËN e fortë: Partia e Astrit Patozit nuk do marrë pjesë në zgjedhje, ja ARSYEJA

Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit duket se nuk do të jetë pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit. KQZ pritet të marrë vendimin për...

Kandidate e Trump për ambasadore në Shqipëri, Gazment Bardhi tregon pse loboi PD për Kavalec

Sekretari i Përghithshëm i PD, Gazment Bardhi ka treguar kontratën e fundit të lobimit dhe aksionin për të Kathleen Ann Kavalec, që ishte e...

Hetimi për lobimin 600 mijë dollarë të PD në Amerikë, Bardhi: Prokurori më thirri dhe më tha s’ kam pyetje

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur mbrëmjen e sotme për thirrjen në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me hetimet për lobimin 60...

Vetëflijimi i Metës, Gazment Bardhi: Mesazhi i presidentit ishte i sinqertë dhe në interes të shqiptarëve

Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka komentuar edhe deklaratën e presidentit Meta në lidhje me ngërçin politik, ku u shpreh se mesazhi...

Përgjimet, Gazment Bardhi: Vangjush Dako nuk mund të jetë kandidat, duhet të ishte në burg                 

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, u shpreh se kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako duhet të ishte në burg. ...


Lajmet e fundit