Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

gazment bardhi

Protesta e 16 shkurtit, sekretari i PD ultimatum nga selia blu: Paralajmërojmë çdo kompani ndërtimi mos bllokojë rrugët, përndryshe…

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka bërë një deklaratë ultimative nga selia blu ku i kërkon kompanive të ndërtimit mos bllokojnë akset...

Protesta e opozitës, PD: Shqiptarët do t’i bashkohen se e dinë mirë që kriminelët dhe bandat janë me Edi Ramën

Partia Demokratike i është përgjigjur deklaratave të policisë e cila bëri thirrje të mos përdoret retorikë që nxit dhunën për protestën e opozitës të...

U arrestua për abuzime te ministria e Drejtësisë, kush është JULIANA HOXHA, ish sekretarja që u PEZULLUA nga Gazment Bardhi në 2017-ën

Shkarkime dhe furtunë arrestimesh zyrtarësh raportohen këtë mëngjes. Kryeministri Edi Rama shkarkoi drejtorin e Burgjeve Stefan Çipa, ndërsa një njoftim...

Zyrtari i PD nuk i shkon në emision, Mustafa Nano lexon MESAZHET e Elona Meços live: Biba ka marrë detyrën…

Mbrëmjen e djeshme gazetari Mustafa Nano në emisionin e tij ‘Provokacja” i është referuar refuzimit të ftesës për të ardhur në studio nga ana...

Deklarata e PD: Ja pse po e bllokon Rama emërimin e gjyqtarit shqiptar në Strasburg

Këshilltari për çështje Ligjore i PD, Gazment Bardhi në një deklaratë për shty nga selia blu u shpreh se Rama po blllokon emërimin e...

Reforma në Drejtësi, reagon ish-ministri: Mazhoranca u bë pishman për votimin 

Kryereformatorët e Edi Ramës, paskan thënë që opozita duhet të ndihmojë që sistemi i drejtësisë të mos shkojë në kolaps. Kur ne ofruam...

Ndryshimet në ligjin e magjistraturës, vjen reagimi nga PD: I panevojshëm! Ky është problemi më i madh (E PLOTË)

Mazhoranca ka sjellë sot në Kuvend për të miratuar ndryshimet e disa pikave në ligjin e magjistraturës. Ndonëse PD nuk mori pjesë në seancë,...

Dokumenti i çështjes së Agron Xhafaj, reagon PD: SKANDAL, një vëlla merret me trafik droge, tjetri e shpëton me pushtet politik

Në një deklaratë direkte nga selia e Partisë Demokratike deputetët Enkelejd Alibeaj dhe Gazmend Bardhi kanë kujtuar se Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të...

Lëvizje në PD, Basha i rezervon postin e rëndësishëm ish-ministrit teknik

Gazment Bardhi, që drejtoi për tre muaj ministrinë e Drejtësisë, pas marrëveshjes politike Rama Basha në funksion të zgjedhjeve parlamentare të 25 qershorit nuk...

Zbardhet pasuria e 7 teknikëve të Bashës: Para cash, shtëpi, makina e trashëgimi…

Në Rubrikën Para dhe Pushtet, portali Open Data Albania ka publikuar deklaratat e pasurisë për 6 Ministrat Teknik dhe zv.kryeministren që shërbyen gjatë fushatës zgjedhore...

Lajmet e fundit