Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

gazment bardhi

“Rama mendohet se kujt do i falë një copë toke në bregdet”, Bardhi për investimet strategjike: Pasuritë publike po ndahen mes ministrave si plaçkë!

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka akuzuar qeverinë për rrëzimin e kërkesës për komision hetimor për investimet strategjike. Në fjalën e tij në...

“Babi i Zenit të mos bëjë sikur s’dëgjon”, Bardhi reagon pas deklaratave të deputetit të CDU: Berisha e ka izoluar PD ndërkombëtarisht  

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, ka reaguar pas deklaratave të deputetit të Bundestagut gjerman, Peter Bayer, i cili tha Gjermania është në një linjë me...

PD shkoi në Kuvend, por s’votoi, Gazment Bardhi ironizon: Domethënë po “bëjmë sehir”, ky po është qëndrim opozitar i vërtetë

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi, ka ironizuar Sali Berishën me grupin e Themelimit si dhe deputetët e opozitës që ishin të pranishëm, por që...

Gazment Bardhi: Nëse Gjykata i jep të drejtë, do e njoh Sali Berishën si kryetar të PD!

Deputeti demokrat Gazment Bardhi është shprehur mbrëmjen e sotme se nëse gjykata i jep të drejtë Sali Berishës, ai do ta njohë atë si...

Bardhi i përgjigjet Berishës: Babi i Zenit mund të kërcënojë këdo më kode mafioze, por mua jo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Gazment Bardhin dhe Taulant Ballën, si dy bashkëpunëtorë që mbrojnë njëri-tjetrin për vrasjen e Pjetër Xhuvanit në Elbasan disa...

Të paftuar në Kongresin e EPP, Bardhi: Do diskutohet edhe pezullimi i PD-së, shkak pushtimi nga Sali Berisha

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka reaguar pas lajmit se Partia Demokratike nuk është e ftuar të marrë pjesë në Kongresin e partive simotra të...

Shkëlzen Berisha ironizon Gaz Bardhin: Të gjitha emërimet në PD, duhet t’i rikthehen si ekskluzivitet shoqatës së gazrave

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka ironizuar deklaratën e deputetit Gazmend Bardhi, i cili tha më herët se “ka mbaruar koha, kur çdo...

“Babi i Zenit, duhet të shkosh për ngushëllim te baxhanaku”, Bardhi-Berishës: Njeriu i vetëm përgjegjës për Gërdecin

Deputeti  i PD-së, Gazment Bardhi, i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali berisha, pas deklaratave të bëra nga ky i fundit ditën e sotme në seancën...

Bardhi ironizon zgjedhjet e Rithemelimit: E gjithë administrata socialiste votoi për kryetarët e degëve dhe Berishën

Deputeti i PD Gazment Bardhi ka hedhur akuza në lidhje me proceset zgjedhore të organizuara nga Komisioni i Rithemelimit, për zgjedhjen e kryetarëve të...

“Të zbardhet roli i Bardhit në vrasjen e Elbasanit”, deputeti i PD i kthehet Berishës: “Foltorja” ka ortakëri me bandat e krimit

Deputeti i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen në Elbasan gjatë fushatës së 25 prillit. Gjatë fjalës...

Lajmet e fundit