Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

gazment bardhi

“Po luftojnë për ‘kush e ka rradhën”, Bardhi i replikon “live” Berishës: Amnistoi korrupsionin e Fatos Nanos

Ish-sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Sali Berishës në një emision televiziv, ku tha se e pati...

“Braktisi Arbër Paplekajn”, Bardhi “flakë për flakë” me Berishën: O babi i Zenit, prit të mbarojnë hetimet! Unë nuk mohoj askënd

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i deputetit të PD-së, Gazment Bardhit, pas akuzave të bëra nga ish-kryeministri, Sali Berisha, ndaj tij për ngjarjen...

Kërkesa për heqjen e mandatit të Xhaçkës, deputetët “përplasen” në mbledhje, Balla: Na vërtetoni që ka përfituar 1 qindarkë

Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë, ditnë e sotme është mbledhur për të shqyrtuar kërkesën e grupit të Partisë Demokratike për heqjen e...

“Gjuajti për vetëmbrojtje”, vrasja e Xhuvanit në Elbasan, Berisha: Si e braktisi Gaz Bardhi Arbër Paplekajn

Ish-kryeministri Sali Berisha në konferencën e përjavshme me gazetarët është ndalur edhe te ngjarja e Elbasanit, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani. Sërish Berisha ka...

Përplasjet me Sali Berishën, Bardhi: Djali i tij është i përfshirë në afera korruptive

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, ka folur mbrëmjen e sotme për retorikën e ashpër që është përdorur mes tij dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, për shkak...

“PD-ja duhet të prodhojë një lider të ri”, Gazment Bardhi: Sali Berisha nuk është e ardhmja, ai është i izoluar nga ndërkombëtarët!

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, thotë se pas 32 vitesh ka ardhur koha që Partia Demokratike të ketë një lider të ri. Duke ju referuar...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, mediat: Gati fletëthirrja në Prokurori për Gazment Bardhin

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, pritet të thirret nga Prokuroria e Elbasanit për të dëshmuar në lidhje me vrasjen e Pjerin Xhuvanit 4...

Gazment Bardhi i përgjigjet Nokës: Po ta mbajti dil e fol për oligarkun e naftës! Po nuk ke guxim, merri leje Berishës pse dërgoi...

"Do t'i kërkoj ndjesë gjithë demokratëve që do duhet t'i kthej përgjigje një kolegu nga opozita." Kështu e nisi Gazment Bardhi përgjigjen e tij...

“Pengjet i servilosen socialistëve”, Flamur Noka sulmon Alibeajn edhe Bardhin: Përdorni Enkin dhe Gazin për të vjedhur shqiptarët

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka, fjalën e tij në foltoren e Kuvendit e ka filluar duke i shpjeguar mazhorancës termin “bastard”...

“Rama mendohet se kujt do i falë një copë toke në bregdet”, Bardhi për investimet strategjike: Pasuritë publike po ndahen mes ministrave si plaçkë!

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka akuzuar qeverinë për rrëzimin e kërkesës për komision hetimor për investimet strategjike. Në fjalën e tij në...

Lajmet e fundit