Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

gazment bardhi

Prangosja e zjarrfikësit të Tiranës për kokainë, reagon PD dhe nxjerr foton: Ka qenë patronazhist i PS, ka blerë vota për regjimin Rama-Doshi

Ndriçim Harka, pjesë e grupit të zjarrfikësve të Tiranë është arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, pasi dyshohet se është organizator i një...

Pas fitores së Bashës, zbardhet mesazhi i Gazment Bardhit për demokratët: Çfarë do të ndodhë të premten në selinë blu

Pas zgjedhjeve të përgjithshme, PS bën analizën e fitores, PD bën atë të humbjes së 25 prillit dhe të fitores së Lulzim Bashës më...

Kryebashkiaku socialist i dënuar në Greqi, reagon PD: Lajm i mirë! Një tjetër burgaxhi i Edi Ramës do të largohet nga qeverisja

Partia Demokratike reagon për vendimin e publikuar sot për kryebashkiakun e Mallakastrës Qerim Ismailaj. Sipas dokumentit që Prokuroria i dërgonte KQZ, bëhej me dije...

Edvin Kulluri nuk gjen emrin në listën e votuesve: Lulzim Basha, Gazment Bardhi dhe Jemin Gjana janë komunistët që duhet të zhduken nga PD

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike, Edvin Kulluri, nuk e ka gjetur emrin e tij ditën e sotme në listën e votuesve të...

Gazment Bardhi mesazh të “paanshëm”: Ftoj të gjithë anëtarët e PD-së të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet për kryetarin e ri

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në një postim në rrjetet sociale u ka bërë thirrje anëtarëve të Partisë Demokratike që të...

PD tha se do të hyjë në Kuvend, Gazmend Bardhi bën deklaratën e papritur: S’mund të jem në një sallë me kriminelët, Taulant Balla...

Sekretari i Përgjithshëm Gazmend Bardhi ka folur mbrëmjen e sotme për zgjedhjet e 25 prillit dhe për vendimarrjen e PD për të hyrë në...

Duhet të ishte asnjanës, Gazment Bardhi shkel rregulloren e brendshme të PD dhe del hapur në krah të Lulzim Bashës, asnjë mbështetje për kandidatët...

Në PD është duke u zhvilluar gara për kryetar partie, mes kreut aktual Lulzim Basha, Agron Shehaj, Fatbardh Kadilli dhe Edit Harxhi. Këtë të...

Pas vdekjes së Hariz Memës, Gaz Bardhi emëron kreun e ri të PD në Sarandë, çudit emri i Bujar Leskajt në vendimin e partisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi, nëpërmjet një dokumenti të firmosur nga vetë ai, njofton degën e PD Sarandë për komandimin me...

PD mblidhet të dielën, grupimi “Për PD” kundër Bashës dhe Bardhit: Këshilli dhe Kryesia s’janë vegla të kryetarit dhe sekretarit personal

Grupimi “Për PD” i përbërë nga anëtar të Kryesisë së PD, të Këshillit Kombëtar dhe anëtarë të thjeshtë që kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashës,...

Në mesnatë u mblodh biroja! Njoftimi i Bardhit të PD tallje me opinionin publik

Nga Artan Fuga Kur lexova në media njoftimin e firmosur nga Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike se në datën 16 maj në ora 17...

Lajmet e fundit