Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
44 %
5.7kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

gazmend kovaci

Pjesë e grupit që trafikonte emigrantë sirianë, Policia e Dibrës arreston dhe dy të rinjtë nga Fushë Kruja (EMRAT)

Gazmend Kovaçi dhe Nezir Kocja janë dy të rinj që janë arrestuar nga Policia e Dibrës, pasi dyshohet se kanë lidhje me një grup...

Lajmet e fundit