Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

gazmend koduzi

PD ridërgoi listat e kandidatëve në KQZ, Basha heq nga lista një emër të njohur, ja kush e zëvendëson

Partia Demokratike ka ri depozituar ditën e sotme pranë KQZ-së listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit. Në...

PD i përgjigjet Manastirliut: Gënjen në çdo fjalë që thua! Shqipëria është e fundit në Rajon për testimet ndaj Covid-19

Partia Demokratike i ka kthyer përgjigje ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, duke rritur kështu replikat në distancë mes selisë blu dhe qeverisë. ...

A janë fshehur të vdekurit nga COVID-19? Eksperti i PD: Ka raste, një person nga Shkodra…

Fshehja e shifrave të viktimave si pasojë e infektimit me koronavirus, është një nga temat më të diskutuara jo vetëm në Shqipëri, por në...

‘Qeveria ka lënë pas dore të sëmurët kronikë pa COVID’, PD akuzon: Mbyllja e Sanatoriumit shembull skandaloz i keqmenaxhimit të situatës

Partia Demokratike me anë të anëtarit të saj Gazmend Koduzi ka akuzuar qeverinë se ka lënë pas dore të sëmurët kronikë pa COVID, ndërsa...

Koronavirusi/ PD: Numri i ulët i testimeve fsheh të vërtetën dhe kushton jetë!

Partia Demokratike vazhdon t’i mëshojë faktit se numri i lartë i testimeve është mënyra më e mirë për të zbuluar dhe kuptuar gjendjen reale...


Lajmet e fundit