Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

gazmend bardhi

Gazmend Bardhi nxjerr mesazhet private, denoncon: PS-ja dha leje legalizimi në këmbim të votave

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka bërë një deklaratë për mediat, ku denoncon blerjen e votave përmes legalizimit të pronave. Ai ka...

“Vrasësi” i Strukturës për Mbrojtjen e Votës së PD sot në Elbasan, qëlloi 10 plumba me armën që e kishte për mbrojtje banese (TË...

Askush nuk e besonte nga oficerët e policisë në vendngjarje se një njeri I tyre, apo njëri nga ata, do të nxirrte armën dhe...

Bardhi i përgjigjet Spiropalit për denoncimin në SPAK: Ka të drejtë që nervozohet, do të japin llogari për…(E PLOTË)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka komentuar reagimin e Elisa Spiropalit, për denoncimin në SPAK të qeverisë. Përmes...

Vrasja e 25-vjeçarit, PD i bën thirrje Prokurorisë: Policia po tenton të manipulojë ngjarjen, të merren masa

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar për vrasjen me armë të 25-vjeçareit në Laprakë nga efektivi i policisë. ...

‘Do zgjedhim kë të trajtojmë të parët’, reagon PD: Rama mbron korrupsionin! ISHP vonon tamponët dhe nuk ndjek zinxhirin e infektimeve

Partia Demokratike i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama i cili pak më herët i doli në krah Manastirliut, pas deklaratës së kësaj të fundit...

Ndërrimi i vendbanimeve të qytetarëve pa dijeninë e tyre, PD kallëzim penal për Sandër Lleshaj dhe Drejtorin e Gjendjes Civile

Partia Demokratike ka gati kallëzimin penal për ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Gjendjes Civile, Bledar Doracaj. ...

Gazment Bardhi i nxjerr videon Ramës: I shndërrove shkollat në celula të partisë në pushtet

Kryeministri Edi Rama deklaroi se për mësuesit do të ketë rritje pagash për shkak të vështirësive që pu ka krijuar pandemia COVID-19. ...

‘Ja si gënjeu Rama’, PD nxjerr faktet: Ndryshimet kushtetuese shkelin marrëveshjen e 5 Qershorit, po rrezikohet stabiliteti i vendit

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me ndryshimet kushtetuese që kanë për synim listat e hapura dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore mes partive....

Bardhi publikon reagimin e Wadephul kundër ndryshimeve kushtetuese: Edi Rama, lexoje mirë këtë deklaratë dhe lëri lojërat e pista politike!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka shpërndarë deklaratën e Zv.kryetarit të Grupit të CDU-CSU në Bungestag Johann David Wadephul, i cili u shpreh...

Lirimi i Kajmakut, Bardhi bën deklaratën e fortë: Skenar mafioz, gjatë kohës së arratisë Kajmaku u pagua 200 milionë lekë nga pushteti i Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka reaguar ashpër në lidhje me lirimin e Agim Kajmakut, vetëm 24 orë pasi u arrestua...

Lajmet e fundit