Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

gazetarja

VIDEO/ “Hajde dil jashtë, i paturp, jashtë” gazetarja serbe përzë nga emisioni të ftuarin që foli keq për Vuçiçin

Një debat i ashpër gjatë një emisioni në një telefizion serb, ka përfunduar me përjashtimin e një prej të ftuarve nga studio. Drejtuesja dhe redaktorja...

Zhduket gazetarja që protestoi në televizionin rus kundër luftës në Ukrainë

Punonjësja e një televizioni rus që protestoi “live” gjatë edicionit të lajmeve kundër luftës në Ukrainë, është zhdukur pa gjurmë. Marina Ovsyannikova u shfaq dje...

“Humba mamin nga Covid dhe pas 5 ditësh babain”, gazetarja rrëfen momentin e dhimbshëm: Më thanë të mos shkoj në oborrin e Infektivit…(E PLOTË)

Gazetarja, Alma Demiraj ka treguar për momentet e vështira me të cilat është hasur që nga dita e parë kur pandemia e Covid-19 preku...

“Nuk qenkeni në damarin e duhur sonte”, gazetarja i mbyll fjalën avokat Ngjelës: Natën e mirë!

Avokat Spartak Ngjela komentoi mbrëmjen e sotme deklaratat e zv/ndihmës sekretarit amerikan të Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar, i cili dënoi...

Gazetarja publikon foto me specialistin e turizmit, ra në humnerë teksa bënte xhirime me Alfred Lelën: Zoti e naltoftë shpirtin tënd ndër maja

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Beti Njuma, publikon një foto me specialistin e turizmit Ndoc Mulaj dhe kolegun e saj Alfred Lela, disa orë...

VIDEO/ Gafa e gazetares, njofton live për Krishtlindje “vdekjen” e Papa Françeskut

Një gazetare ka bërë një gafë  teksa ishte duke transmetuar “live” mesazhin që Papa Françesku po i jepte Vatikanit. Gazetarja e “ITV Neës” gabimisht njoftoi...

Polici sa nuk hodhi në humnerë gazetaren, Agron Gjekmarkaj reagon ashpër: Të ndëshkohet kush prek njerëzit e medias në krye të detyrës.

Komisioni i Medias nisi sot me shqetësimin e ngritur nga Kryetari i Komisionit, Agron Gjekmarkaj për incidentin e shënuar dy ditë më parë në...

Sherri te shkolla “Çajupi”, gazetarja tregon detaje: Disa burra me maska zbritën nga makina, kapën një mësuese dhe i thanë “Hajde sqarohu me ne”

Një sherr ku u përfshinë disa persona ka ndodhur mëngjesin e sotëm përballë shkollës "Andon Zako Çajupi" në Tiranë. Pesë persona u shoqëruan në...

VIDEO/ Tifozët thërrasin “F**K JOE BIDEN”, gazetarja amerikane në siklet, ja çfarë thotë në transmetim “live”

Një situatë shumë e sikletshme për një gazetare amerikane, e cila po intervistonte fituesin e garës NASCAR. Gjatë transmetimit "live" tifozët filluan të thërrasin "F*ck...

Gazetarja franceze vë në vështirësi Edi Ramën në pikë të mëngjesit, live në TV: Jeni me Francën apo SHBA për krizën e nëndetëseve? Ja...

Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë ka publikuar mëngjesin e sotëm intervistën e tij me gazetaren franceze të TV5Monde për të folur për rolin që...

Lajmet e fundit