Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

gazetarja

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

Gazetarja publikon FOTON e “Cougar-it”: E kthyen disa herë në Doganë, se e ngarkuan si rraqe! Ja ku ndodhen helikopterët e tjerë, asnjë në...

Gazetarja Anila Hoxha publikon një foto të helikopterit "Cougar" që ka në pronësi Ushtria shqiptare dhe thotë se ai është dërguar për mirëmbajtje jashtë...

Rudina Xhunga denoncon përdorimin e drogës nga adoleshentët: Blejnë shiringa në farmaci, kur s’kanë “bar”marrin valium

Përdorimi i drogës nga adoleshentët përbën një fenomen të rrezikshëm në vendin tonë. Një rast konkret na e sjell gazetarja Rudina Xhunga, e cila...

“Më përplasi te vijat e bardha, shoferi s’më kërkoi as falje”, gazetarja shqiptare flet për aksidentin e rëndë: Pas 3 muajsh humba kujtesën…

Gazetarja Arjola Kondakçiu, ka folur për aksidentin që pësoi 4 vite më parë. Ajo tregoi se më 29 shtator të 2018 teksa kalonte tek vizat...

VIDEO/ Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare, ishte duke u bërë gati për transmetim

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e...

Policia izraelite rreh me shkopinj gome shoqëruesit në funeralin e gazetares së Al Jazeera

Forcat izraelite penguan me forcë një marsh funerali për Shireen Abu Akleh, gazetarja e Al Jazeera e cila u vra nga forcat izraelite këtë...

Vritet gazetarja e Radio Evropa e Lirë në Ukrainë, trupi i saj u gjet nën rrënoja

Gazetarja dhe producentja e Radios Evropa e Lirë, Vira Hyrych, është vrarë gjatë një sulmi rus me raketë në Kiev, që ka goditur banesën...

Me djalin dëshmitar, gazetarja e njohur shqiptare në 50-vjetorin e partnerit i jep fund “beqarisë”

Ndonëse janë prindër të një djali dhe kanë bërë një super dasmë përallore “mukaeti” ashtu si dhe vetë Fiori Dardha e thotë e kishte...

Gazetarja jep “6 FAKTE” për Policinë: U kthyet duarbosh kur shkuat në shtëpinë e Alqi Bllakos! Nxirrni RENEA-n tani për kontroll xhepash

Gazetarja e kronikës Anila Hoxha, thotë se Policia e Shtetit u kthye duarbosh mbrëmjen e djeshme kur shkoi në shtëpinë e ish-deputetit Alqi Bllako,...

Rudina Xhunga humb personin e shtrenjtë: Ike sot tek nëna…

Gazetarja Rudina Xhunga ka humbur personin e sa të shtrenjtë, të atin. Ka qenë vetë gazetarja ajo e cila përmes një postimi në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit