Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

gazetarja

Pak pasi njoftoi divorcin, gazetarja e njohur konfirmon lidhjen e re

Ajo deklaroi ndarjen nga bashkëshorti i saj, pak kohë më parë. E ftuar mbrëmjen e sotme në Oktapod, Anduena Llabani ka treguar se ky...

Skandali/ Gazetarja shqiptare denoncon për ngacmim seksual ish-drejtorin e televizionit të njohur: “Dua të shoh nga mbrapa”

Një shqiptaro-amerikane është bërë gazetarja e radhës që ka paditur ish-kryetarin e Fox News Channel, për ngacmim seksual. Roger Ailes që...

Gazetarja tregon si është ndjekur nga makina me xhama të zi, më pas i hynë në shtëpi dhe i vodhën laptopin: Nëntoka jonë ka...

Gazetarja Arbana Xharra ka treguar një episod të ndodhur në vitin 2010 kur ajo është ndjekur nga një makinë me xhama të zi gjatë...

Gazetarja e Top-Channel tregon ngjarjen e frikshme: Dje i shpëtova vdekjes, më ruajti zoti

Gazetarja e Top-Channel, Anila Hoxha ka treguar momentin e frikshëm që ka përjetuar dje gjatë udhëtimit për në Labëri. Hoxha shprehet se rruga e...

Gazetarja tregon ndërhyrjen për shqiptaren e “Google”, Ministria e Arsimit ngurronte t’i jepte bursën e ekselencës

Gazetarja Kozeta Kurti ka rrëfyer ndërhryjen që i është dashur të bëjë për Sindi Shkodranin, shqiptarja që ka fituar bursë nga “Google”, për të...

Lajmet e fundit