Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

gazetarja

“Seks për intervista”, zbulohen pamjet nudo të gazetares ruse që u shpall non grata nga Kosova

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me gazetaren ruse Daria Aslamova, e cila u arrestua në Kosovë. “Virussia, një faqe e cila merret me...

“Skafi i dëmtoi rëndë trupin”, gazetarja tregon momentet e tmerrit në Himarë: Kur e përplasi mjeti…

Gazetarja Esmeralda Keta ishte dëshmitare e ngjarjes tragjike që u shënua dje në Himarë,ku një 7-vjeçare u përplas për vdekje nga një skaf. Komisar Arjan...

Deutsche Welle humbet gjyqin ndaj gazetares palestineze

Një gjykatë në Bon të Gjermanisë vendosi kundër agjencisë mediatike Deutsche Welle (DW) për shkarkimin e gazetares palestineze, Maram Salim. Gjykata vendosi se ndërprerja kontratës...

U shfaq mes dy djemve në lokal, gazetarja reagon ashpër: Burra që jargosen si qurre, vazja ishte e dehur, ka tentuar të vrasë veten…

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku një vajzë shihet me dy djem në një klub në Sarandë, ku nuk mungojnë puthjet dhe...

Vrasja e Aleksandër Sadikaj, gazetarja: U përdor gjysmë kg tritol, mesazh i krimit për njerëzit! Ja cilat janë qytetet problematike

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është shprehur se hedhja në erë e Aleksandër Sadikaj pak ditë më parë me tritol, në afërsi të rrethrrotullimit...

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

Gazetarja publikon FOTON e “Cougar-it”: E kthyen disa herë në Doganë, se e ngarkuan si rraqe! Ja ku ndodhen helikopterët e tjerë, asnjë në...

Gazetarja Anila Hoxha publikon një foto të helikopterit "Cougar" që ka në pronësi Ushtria shqiptare dhe thotë se ai është dërguar për mirëmbajtje jashtë...

Rudina Xhunga denoncon përdorimin e drogës nga adoleshentët: Blejnë shiringa në farmaci, kur s’kanë “bar”marrin valium

Përdorimi i drogës nga adoleshentët përbën një fenomen të rrezikshëm në vendin tonë. Një rast konkret na e sjell gazetarja Rudina Xhunga, e cila...

“Më përplasi te vijat e bardha, shoferi s’më kërkoi as falje”, gazetarja shqiptare flet për aksidentin e rëndë: Pas 3 muajsh humba kujtesën…

Gazetarja Arjola Kondakçiu, ka folur për aksidentin që pësoi 4 vite më parë. Ajo tregoi se më 29 shtator të 2018 teksa kalonte tek vizat...

VIDEO/ Tifozi holandez puth gazetaren shqiptare, ishte duke u bërë gati për transmetim

Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e...

Lajmet e fundit