Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

gazetarja ruse

Protestoi “live” kundër luftës, gazetarja ‘thyen’ arrestin në shtëpi dhe arratiset nga Rusia

Gazetarja e televizionit rus, Marina Ovsyannikova, e njohur për protestën “live” kundër luftës në Ukrainë, zbulon se i ka shpëtuar arrestit shtëpiak, duke u...

Akuzohet për publikim të “fake news”, gazetarja ruse tenton t’i jap fund jetës duke prerë damarët në burg

Gazetarja ruse Maria Ponomarenko, e arrestua në prill me akuzat për diskreditim të forcave të armatosura ruse dhe për lajme "të rreme" në mediat...

U zhduk pasi protestoi kundër Putinit, bëhet e gjallë gazetarja ruse, ja çfarë ka ndodhur me atë

Gazetarja ruse Marina Ovsyannikova, e cila organizoi një protestë gjatë transmetimit të lajmeve kundër luftës së Putinit në Ukrainë, është “bërë e gjallë”. Pas kësaj...

Lajmet e fundit