Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

gazetari

Kush po publikon fotot e Vis Martinajt? Gazetari: Jemi në fazën e mitizimit

Disa foto të panjohura të Ervis Martinajt janë duke qarkulluar në rrjet, duke shtuar misterin rreth zhdukjes së mbretit të lojërave të fatit. Gazetari Ferdinand...

Zhdukja e Ervis Martinaj, gazetari thotë se “e kanë vrarë” dhe tregon pistat: Policia është duke kërkuar në Vlorë, Berisha foli

Gazetari i kronikës Sokol Bregu është shprehur mbrëmjen e sotme për zhdukjen e biznesmenit të shumëkërkuar nga SPAK, Ervis Martinaj. Ai ka thënë se...

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet gazetari shqiptar

Gazetari dhe moderatori Arben Ahmeti ka rënë në prangat e policisë së Kosovës. Sipas mediave vendase mësohet se gjatë mbrëmjes së djeshme Ahmeti u arrestua...

Dervishi: Policia ka një sistem për kriminelët, nëse hakohet do marrin vesh çfarë di shteti për ta

Gazetari Ferdinand Dervishi ka treguar mbrëmjen e sotme se Policia e Shtetit ka një sistem për lëvizjet e kriminelëve dhe për punën operative të...

“Martinaj e ndihmoi LSI-në të fitonte mandatin në Lezhë”, Hoxha: U konfliktua me Gardën e Ramës në Surrel! Për mua, e kanë ekzekutuar

Gazetari investigativ Artan Hoxha beson se Ervis Martinaj është rrëmbyer nga persona të veshur si policë, të cilët e kanë ekzekutuar. Duke folur për fatin...

“Lani gojën për Erion Braçen”, Rama nervozohet me gazetarin: Kriminale kur problemet përmenden nga ata që s’janë në rregull vetë

"Ka një shprehje në shqip: Duhet të lash gojën kur përmend dikë. Ju duhet të lani gojën kur përmendni Erion Braçen. Kjo në respekt...

31,000 dollarë për një vit, gazetari: Rroga si President Ilir Metës i mbulon vetëm shkollimin e vajzës, po fëmijët e tjerë?!

Gazetari Flamur Vezaj, tashmë i zhvendosur në Amerikë, i ka kushtuar një shkrim shkollimit të vajzës së presidentit Meta në Angli. Ai shpërndan pamje...

“Nuk e gjejnë dot prej 3 vitesh”, gazetari: Oficerja e Interpolit kontrollonte hyrje-daljet e Ervis Martinaj, për llogari të një grupi kriminal

Gazetari Flamur Vezaj deklaroi se grupet armike të Ervis Martinajt, kanë investuar shumë financiarisht për kapjen dhe eleminimin e tij. Ai tregoi se një...

Shoqëronte Ervis Martinajn, gazetari: Agjenti Operacionales qëndroi 2 orë “tek për tek” me Gledis Nanon! Ka një rol në vrasjen e Fushë Krujës

Gazetari Elton Qyno është shprehur mbrëmjen e sotme se Jeton Lami, agjenti i Operacionales që u arrestua ditë më parë se shoqëronte me makinë...

Gazetari: Ervis Martinaj është rrëmbyer nga persona me veshje të Forcave Speciale! E kanë shoqëruar në Vlorë dhe aty s’ka më gjurmë

Ervis Martinaj është rrëmbyer nga një grup personash të veshur me uniforma të Forcave Speciale, thotë gazetari Artan Hoxha. Sipas tij, ky grup e...

Lajmet e fundit