Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gazetari plas bomben

Gazetari ‘plas’ bombën: Më kanë ndryshuar votat për ‘Topin e Artë’

Gazetari Lasana Liburd pretendon se votat e tij janë ndryshuar, dhe ato që janë publikuar nga 'France Football' nuk qëndrojnë, për çmimin 'Topin e...

Lajmet e fundit