Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

gazetari investigativ

E rëndë, qëllohet me plumb në kokë gazetari i njohur investigativ

Gazetari i njohur investigativ, Pete R de Vries është plagosur rëndë, pas një sulmi që i është bërë në rrugën e Amsterdamit. Mediat e huaja...

Dëshmia e gazetarit investigativ, reagon Berisha: Goditje fatale për qeverinë dhe kriminelët e drogës

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me dëshminë e dhënë nga gazetari investigativ, Jetmir Olldashi. Berisha e ka cilësuar një tjetër godtje...

Bie nga kati i pestë gazetari investigativ rus, misteri mbulon ngjarjen

Një gazetar investigativ rusk a vdekur në rethana misterioze pasi ra nga apartamenti në katin e pestë të një godine. Maxim...

Gazetari plas “bombën”: Bandat e Lushnjes po sfidojnë shtetin, po rrezikohet jeta e qytetarëve të pafajshëm

Gazetari investigativ, Spartak Koka i ftuar në emisionin, “Kjo Javë”, ka folur për atë që është duke ndodhur në qytetin e Lushnjes pas ngjarjes...

Lajmet e fundit