Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

gazetare

Dalin nga burgu dy gazetarët turq që kishin raportuar se qeveria trafikonte armë drejt Sirisë

Dy gazetarët turq, të cilët kishin raportuar se qeveria trafikonte armë drejt Sirisë kanë dalë sot nga burgu. Drejtori i gazetës “Cumhuriyet”, Can Dundar...

Gazetarët shqiptarë dhe grekë takohen në Selanik: Kontratat mbeten shqetësimi madhor

Një delegacion i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë u takua sot me drejtuesit e Unionit të Gazetarëve me degë ne Selanik jo vetëm per të...

Shantazhohet gazetarja shqiptare, zbardhen mesazhet: Më jep 100 mijë lekë

Gazetarja dhe prezantuesja e njohur Balina Bodinaku ka rënë pre e një sulmi kibernetik, vetëm pak ditë më parë,  nga persona ende të panjohur....

Reagon pas sherrit Hervin Çuli: Eni Shehu provokoi, bëri gjithçka për të prishur shfaqjen

Reagon pas shumë orësh drejtori i Teatrit Kombëtar për përplasjen fizike me gazetarin. Hervin Çuli në një koment të shkurtër, në emër të teatrit,...

Eni Vasili: Si e komentoj puthjen e Edi Ramës

LEXO EDHE: NJE XHENTIL SI RAMA, I PUTH DOREN ENI VASILIT

Lajmet e fundit