Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

gazetar

“Në gjendje të degraduar Erik Lloshi fotografohet duke konsumuar lëndë narkotike”, këngëtari “vihet në lojë”, ja reagimi i tij

Erik Lloshi është një ndër këngëtarët më të dashur për shqiptarët. I njohur më së shumti për baladat Eriku ka ditur mjaft mirë si...

Shumë i dashur për fëmijët, ndërron jetë gazetari i njohur shqiptar (EMRI – FOTO)

Ka ndërruar jetë gazetari shqiptar dhe shumë i dashur për fëmijët, Mustafa Spahiu. Spahiu është shuar nga jeta në moshën 73-vjeçare. Në trevat shqiptare, Spahiu,...

“Mos na çaj trapin shumë”, drejtori i kompanisë së naftës ofendon gazetaren: Nuk të thashë ty, i thashë kësaj

Banorët e fshatit Visokë në Fier ditën e sotme kanë dalë në protesta për shkak të dëmtimit që i është bërë rrugës nga mjetet...

Ndërron jetë gazetari i njohur Ymer Minxhozi

Është ndarë nga jeta gazetari dhe publicist i njohur Ymer Minxhozi. Ymer Mixhozi ka ndërruar jetë ditën e sotme në banesën e tij në moshën...

I kërcënuar për jetën? Gazetari kërkon leje për t’u pajisur me armë: Të jetosh në një qytet si Vlora, ka rreziqet e saj

Gazetari vlonjat Enrik Mehmeti ka rrëfyer se prej një viti ka aplikuar që t’u pajisur me një armë me leje për të qenë më...

Të maskuar dhe të hipur mbi skuter, publikohen pamjet e autorëve që ekzekutuan me 10 plumba gazetarin grek

Mediet greke kanë publikuar pamjet e autorëve të cilët ekzekutuan gazetarin e kronikës së zezë në Greqi, George Karaivaz. Sipas raportimeve nga mediet në Greqi,...

E rëndë në Meksikë, kartelet e drogës ekzekutojnë me 11 plumba gazetarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë, ku gazetari Arturo Alba është vrarë në një nga zonat më të rrezikshme të këtij shteti...

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta gazetari shqiptar

Gazetari dhe zyrtari komunal i Gjakovës Kastriot Shehdadi është ndarë nga jeta ditën e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur...

Ndahet nga jeta shkrimtari i shquar dhe gazetari i dashur për fëmijët, Shkëlzen Zalli

Ditën e sotme është ndarë nga jeta, gazetari i njohur i Radio Tiranës dhe shkrimtari i dashur për fëmijë Shkëlzen Zalli. ...

Kolegia del lakuriq pas shpinës së tij, gazetarit i zbulohet tradhëtia gjatë raportimit nga shtëpia (VIDEO)

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur për gazetarin spanjoll Alfonso Merlos, pasi gjatë një raportimi live nga shtëpia, një grua doli lakuriq pas...

Lajmet e fundit