Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

gazetar lufte

18 gazetarë u vranë në Ukrainë gjatë pushtimit rus

Qeveria ukrainase thotë se 18 gazetarë janë vrarë në vend që prej nisjes së pushtimit rus në 24 shkurt. Ministria ukrainase e Informacionit dhe Kulturës...


Lajmet e fundit