Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Gazeta Panorama

“Të lirohen ambientet”, Ministria e Financave i përgjigjet “Hysenbelliu Group”: Gazeta Panorama s’ka paguar detyrimet

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka reaguar sot lidhur me lajmin se Gazetës Panorama i është kërkuar të lirojë ambientet e marra me qira...

Lajmet e fundit