Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

TAG

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

“Mos e krahasoni Elbasanin me Palermon”, Ambasadori Italian letër gazetës në Tiranë: Qyteti nuk është më ai i përpara 30 viteve

Fabrizio Bucci, ambasador i Italisë në Shqipëri i ka shkruajtur një letër Gazetës “Dita” në Tiranë dhe kërkon që Elbasani të mos krahasohet më...

Gazeta Dita

Lajmet e fundit