Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Gazeta Dita

Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

Gazeta Dita

“Mos e krahasoni Elbasanin me Palermon”, Ambasadori Italian letër gazetës në Tiranë: Qyteti nuk është më ai i përpara 30 viteve

Fabrizio Bucci, ambasador i Italisë në Shqipëri i ka shkruajtur një letër Gazetës “Dita” në Tiranë dhe kërkon që Elbasani të mos krahasohet më...

Gazeta Dita

Lajmet e fundit