Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

gaz bardhi

“Ç’na polli belaja”, Presidenca i përgjigjet “flakë për flakë” Gaz Bardhit, ngre dyshime për takim të fshehtë Rama-Basha

Presidenca i është përgjigjur menjëherë deklaratës së sekretarit të PD Gazment Bardhi. Ky i fundit sulmoi Metën për takimin me Taulant Ballën për caktimin...

Gaz Bardhi shkresë Bashkisë së Tiranës: Kur është dorëzuar projekti për kullat rreth PD-së? Kush është interesuar për to??

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, i ka dërguar një kërkesë zyrtare Bashkisë së Tiranës dhe i kërkon informacion për projektin e kullave...

Gaz Bardhi përfundon dëshminë në Prokurori: Autor i sulmit mbi PD ishte Sali Berisha! Policinë e telefonova 7 herë, erdhi pas 40 minutash

Gazment Bardhi, sekretar i Përgjithshëm i PD, ka përfunduar pak minuta më parë dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës. Ai është shprehur se...

Grupi i Rithemelimit dështon për herë të tretë të futet në seli, Gaz Bardhi u bën karshillën, e gjen derën hapur (FOTO)

Grupi i Rithemelimit ka dështuar për të tretën herë të futen në selinë e PD. Anëtarë të këtij grupimi, Mimoza Hajdarmataj dhe Ervin Minarolli...

Gaz Bardhi e quajti kriminel të grupit “B9”, VIDEO: Kur Lulzim Basha dhe Yuri Kim darkonin në restorantin “Artigiano Vila” të Myftar Lumeshit

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gaz Bardhi ka hedhur akuza të forta ndaj personave që shoqërojnë ish-kryeministrin Sali Berisha gjatë "vizitave të papritura" në...

Gaz Bardhi i përgjigjet Nokës: Lëre show-n! PD është e hapur për çdo demokrat, për trafikantët e drogës që rrinë krah Berishës do jetë...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gaz Bardhi, i është përgjigjur deputetit Flamur Noka, i cili shkoi sot të futej në selinë blu por dështoi...

Gaz Bardhi i lexoi emrin, delegati i përgjigjet në Facebook: Unë kam qenë vetëm në Kuvendin për shkarkimin e Lulzim Bashës

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, lexoi sot emrat e delegatëve pjesëmarrës në takimin e 18 dhjetorit në Pallatin e Kongreseve, shkruan newsbomb.al....

“Bëjmë dot ca njerëz, në mbështetje të Bashës”, Edmond Spaho publikon SMS, akuzon kreun e PD dhe Gaz Bardhin

Deputeti demokrat Edmond Spaho publikon një sms dhe denoncon atë që e quan antikuvned të Lulzim Bashës dhe Gaz Bardhit. Sipas mesazhit, një person...

Gaz Bardhi i lexoi emrin, delegati i PD e nxjerr “bllof”: Më kanë falsifikuar firmën, numri i kartës ID është ndryshe nga ai në...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Xhuljano Guçe, të cilit iu lexua emri nga Gazment Bardhi si një nga delegatët që do të marrin...

“Unë kam firmosur për 11 dhjetorin”, delegati i Sarandës i përgjigjet Bardhit: Vetëm Kuvendi i Berishës është legjitim

Sprio Vaso, një nga delegatët e PD thotë se ka firmosur vetëm për Kuvendin e datës 11 dhjetor të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha....

Lajmet e fundit