Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

gay

“A je gay?”, Ardit Çuni i kthen përgjigjen epike Palomës: Hajde do e provosh zemra vogël? (VIDEO)

Një ndër situatat më të tensionuara në “Big Brother” është krijuar së fundmi nga Paloma, e cila njihet për thashetheme dhe për “ rrëmujën”...

“Ëndrra” e të gjitha femrave është “gay”? Aktori Italian me foton e fundit bën lëmsh gjithë rrjetin

Mjaftoi një foto nga aktori Italian, Michele Morrone që rrjeti të bëhej lëmsh. Ai ditën e djeshme publikoi një foto krah aktorit Simone Susinna...

E PAZAKONTË/ Nuk e pranonte dot se djali i tij ishte gay, burri punëson një kriminel për ta rrahur, e porosit që t’i thyejë...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Itali. Një baba pagoi një kriminel për të thyer duart e djalit të tij...

Kurorëzohen 300 çifte gay në ditën e parë të zyrtarizimit të martesave në Taiwan

600 burra prisnin këtë ditë të liberalizimit dhe legalizimit të martesës midis homoseksualeve për t’u martuar. Në eventin e madh të...

‘Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur si gay’, habit Kastro Zizo: Do isha i pari që do…

Këngëtari Kastro Zizo ka theksuar mbrëmjen e djeshme se nuk është gay. Në emisionin e tij 'Late Night Shoë' tha se...

Nuk donte që ta merrnin vesh familjarët, burri gay detyron partnerin e tij të vishet si grua… (HISTORIA)

Një burrë 29-vjeçar me emrin Roy u martua me një burrë tjetër i cili e detyroi ate të vishej si grua në dasëm pasi...

Habit shefi i Apple: Të qenurit ‘gay’ është dhurata më e bukur që Zoti më ka dhënë

Orientimi seksual i tij ishte folur gjerësisht edhe pse Cook nuk e kishte konfirmuar publikisht. Miliarderi tha se i vinin email-e dhe letra...

Pastori amerikan: Zoti po e djeg Kaliforninë për shkak të homoseksualëve

Një pastor amerikan ka lëshuar një deklaratë bombastike duke thënë se zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë, janë ndëshkim i Zotit për pranimin e homoseksualëve...

Lajmet e fundit