Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Gati per Shqiperine

”Jam e specializuar për arbitazh”, juristja tërheq vëmendjen e Ramës: Lër një takim me mua, ke kohë?

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një bashkëbisedim online me disa prej aplikantëve të nismës “Gati për Shqipërinë”, ku u njoh me idetë e secilit...

Edi Rama këshillon të rinjtë: Bëni dhe pak qejf, jeta nuk është vetëm punë dhe shkollë!

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot takimin e radhës me të rinjtë që ndodhen jashtë vendit dhe duan të rikthehen të punojnë në Shqipëri....

“Do bësh një takim me drejtoreshëm time të kabinetit”, Rama ftesë ekspertes: Do të të shohim mos të lëmë të ikësh

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një bashkëbisedim online me disa prej aplikantëve të nismës "Gati për Shqipërinë", ku u njoh me idetë e secilit...

“Gati për Shqipërinë”, Rama zbulon sa persona kanë aplikuar: Nga nesër të interesuarit do marrin përgjigje

Kryeministri Edi Rama thotë se 349 aplikime janë bërë deri më tani për nismën "Gati për Shqipërinë", të cilët duan të kontribojnë në mandatin...

Lajmet e fundit