Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

gardianet

Gardianët e burgjeve i shkruajnë të revoltuar Ramës: Jemi të pambrojtur përballë krimit, na kanë hequr armët! S’jemi roje bostani (KËRKESAT)

Policët e Burgjeve përmes një deklarate zyrtare i shkruajnë të revoltuar kryeministrit Edi Rama, dhe kërkojnë plotësimin e disa kushteve dhe kërkesave të tyre....

Sherr në burgun e Vlorës, të burgosurit rrahin edhe gardianët (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Burgun e Vlorës, ku tre të burgosur pasi rrahën një tjetër person që vuante dënimin, kanë rrahur...

Lajmet e fundit