Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

gardian

Ahmetaj në Komisionin Hetimor: Kam qenë “gardiani” më i mirë i buxhetit, jam ministri më konservator i Financave

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, është shprehur mbrëmjen e sotme në Komisioninn Hetimor pë rinceneratorëty se ai ka qenë ministri më konservator dhe gardiani...

Pas gardianit të burgut të Shënkollit, infektohet me Covid edhe gruaja e tij

Gjatë 24 orëve të fundit në Lezhë janë raportuar 5 raste të reja me Covid 19. Bëhet me dije se e...

Pozitiv me Covid gardiani i burgut të Shënkollit, si u infektua nga djali i tij që erdhi nga Italia

Një gardian në burgun e Shëkollit në Lezhë ka rezultuar pozitiv në testin e Covid. Bëhet me dije se gardiani është...

I burgosuri shqiptar plagos me thikë gardianin në Greqi

Një i burgosur shqiptar ka suomuar me thikë një gardian. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koidhalos, ku shqiptari plagosi rëndë...

Të burgosurit shqiptarë përleshen me marokenët, plagoset gardiani

Një sherr mes të burgosurve ka ndodhur ne burgun Solliciano në Firence ku janë përfshirë edhe një grup shqiptarësh. Ngjarja ndodhi...

Lajmet e fundit