Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gara

Tërhiqet nga gara PSD në Elbasan: Harrojeni numrin tonë, votoni Partinë Socialiste

Partia Socialdemokrate në qarkun e Elbasanit ka njoftuar sot se do të tërhiqen nga gara për zgjedhjet e 25 qershorit, duke i bërë thirrje...

2 mijë kilometra përgjatë Shqipërisë, starton Rally Albania 2017

Do të përshkojnë thuajse 2 mijë kilometra anembanë kufijve administrativë të Shqipërisë, në një garë që ndërthur sportin dhe turizmin. Rally Albania...

Përplasen tre pilotët e F1, ndërpritet gara

Pista e lagësht dhe reshjet e dendura kanë krijuar kushte jo normale për zhvillimin e një gare normale në cirkuitin e Interlagos në Çmimin...

Blushi: Ka shkelje të rënda të statutit. Kam mbështetjen e shumë deputetëve në garën për kreun e PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, duket se ka qenë më aktivi në debatin e mbledhjes së ministrave të Partisë Socialiste, të paktën që...

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Michael Schumacher

Lajmet më të fundit për shtatë herë kampionin e “Formula 1” nuk janë të mira, Ish-shefi i Ferrari Luca di Montezemolo informoi reporterët por...

Zgjidhen moderatorët e rinj të emisionit të famshëm “Top Gear”

Jeremy Clarkson, James May, dhe Richard Hammond u lagruan nga “Top Gear” dhe nisën xhirimet për emisionin e tyre të ri në “Amazon”, por...

Gara për PS, statuti penalizon Ben Blushin

Pavarësisht sfidës që Ben Blushi i bëri dje Edi Ramës për të garuar për postin e kryetarit të partisë, mundësitë që kjo gjë të...

Lajmet e fundit