Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

gara

Përgjaket gara për zgjedhjet presidenciale, plagoset kandidati i ekstremit të djathtë

Gjatë një turi për fushatën zgjedhore ka mbetur i plagosur me thikë kandidati i ekstremit të djathtë për zgjedhjet presidenciale në Brazil, Jair Bolsonaro....

Gara për vendin e Haki Çakos, këta janë 6 kandidatët që kualifikohen (EMRAT)

Kalojnë fazën e parë, provimin me shkrim 6 kandidatët më të fortë në konkursin “drejtues i parë” nga ku do të dalë drejtori i...

SKANDALI/ Krerët e bashkive ndërhyjnë mes DUKËS dhe FINOS, shkarkojnë kompetentët dhe emërojnë veten për votë (LISTA)

Zgjedhjet për kreun e ardhshëm të Federatës Shqiptare të Futbollit do të mbahen në datën 7 shkurt të vitit 2018. Më pak se tre...

I mohuan një minutë heshtje në nder të viktimave të Barcelonës, gjesti i notarit në garë, lë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

Tepër emocionuese është ajo që ndodhi në garën e botërorit të notit në Mastersin e Budapestit. Komiteti që ka organizuar eventin...

Zgjedhja e kryetarit të PD, Astrit Patozi ka një mesazh të fortë: Për ju që votuat Lulzim Bashën

Koha do ta provojë shumë shpejt se ne kishim të drejtë. Vetëm analiza serioze e humbjes dhe gara e drejtë dhe e barabartë...

Gara për kreun e PD, Selami: Është koha t’i shikojmë gjërat në sy

Në takimet me strukturat e Qarkut të Tiranës, kandidati për kryetar i Partisë Demokratike Eduard Selami, ka theksuar se platforma e tij synon të...

Turi për kryetar të PD, nga cilin qytet zgjodhi Basha të nisë garën

Lulzim Basha e nisi turin e garës për kryetar Partia dhe të analizës së zgjedhjeve, në Kavajë. Basha theksoi se mazhoranca...

Lajmet e fundit