Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

gara per drejtor

RTSH çel garën për drejtorin e ri, kandidatët do të dorëzojnë dokumentet në zarf (AFATI KOHOR)

Këshilli Drejtues i Radio Televizionit Shqiptar është mbledhur këtë të enjtë dhe ka vendosur të çelë zyrtarisht garën për postin e Drejtorit të Përgjithshëm...

Lajmet e fundit