Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

gara ne univeristete

Mynyr Koni rektori i ri i Universitetit të Tiranës

Lista e rektorëve të zgjedhur në universitetet e vendit: Universiteti i Tiranës- Mynyr Koni Universiteti Politeknik i Tiranës- Andrea Maqellari  -Dekan i Inxhinierise...

Majlinda Bregu: Frika dhe shantazhi i ka zënë përfund të gjithë

Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar për ngjarjet e fundit në vend. Bregu e konsideron një tmerr mbërthimin e vendit nga kërcënimi dhe...

Zgjedhjet në UT, Ambasada e SHBA 20 vëzhgues për të monitoruar procesin

Në datën 20 prill do të zhvillohen zgjedhjet për drejtuesit e rinj në universitetet publike. Në Universitetin e Tiranës, gara për rektor të UT...

Lajmet e fundit