Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

ganci maliku

‘Më ka ikur shpirti’, babai i Andi Malokut i përlotur: Djali im është nën dhe’, nuk e çoj dëm gjakun e tij, shkoi të...

Genci Maloku, babai i Andi Malokut, shoferit 23 vjeçar, i cili mbeti i vrarë në atentatin që iu bë prokurorit Arjan Ndoji, ka folur...


Lajmet e fundit