Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

galeri ari

Shkatërrohet rrjeti i trafikut të kokainës në Holandë, bllokohen disa llogari bankare: Paratë e drogës pastroheshin në galeri ari

Autoritetet në Itali, Spanjë dhe Holandë zhvilluan dje një operacion kundër një rrjeti të madh të trafikut të drogës, i cili dyshohet se përdorte...

Lajmet e fundit