Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

gala

Politika, biznesi dhe sporti bëhen bashkë në natën Gala të futbollit shqiptar

Këtë të premte në Teatrin e Operës dhe Baletit u mbajt për herë të parë mbrëmja Gala e organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit. Gjatë...

Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth vajzën pa mbushur 1 vjeçe, i vërshojnë mesazhet: Është gjynaf…

Eliona Pitarka disa muaj më parë solli në jetë vogëlushen e saj Galën dhe që prej atij momenti ato janë bërë dy shoqe të...

Eliona me lot në sy tregon momentin më të dhimbshëm pas lindjes së Galës

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka katër muaj më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën...

“Sa bosh paska qenë jeta ime para se të vijë ti”, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe bën dedikimin me fjalë të ndjera…

Një muaj më parë Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë vajzën e saj të cilën çifti e...

Fitoi ‘The Voice Kids’ në Belgjikë, Gala publikon këngën e parë në bashkëpunim me label-in ndërkombëtar (VIDEO)

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë mbrëmjen e djeshme. ...

Lajmet e fundit