Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

gafur mazreku

Dekorimi i Gafurr Mazrekut, vajza e Azemit: Akti i shëmtuar

Me 13 vota pro dhe 1 abstenim, Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli Gafurr Mazrekun, “Qytetar Nderi”, me motivacionin “Personalitet Intelektual, me kontribut të pashoq...

PD i përgjigjet Ramës: Shkarko kryetarin e bashkisë, në të kundërt je ti urdhëruesi

Partia Demokratike kërkon shkarkimin e kryetarit të Bashkisë Has, pasi propozi të shpallej qytetar nderi ish deputeti Gafur Mazreku, atentatori i deputetit të ndjerë...

Atentatori i Azem Hajdarit shpallet ‘QYTETAR NDERI’, vjen reagimi i Presidencës (DEKLARATA)

Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli “Qytetar nderi”, Gafur Mazrekun, ish deputetin që qëlloi me plumba Azem Hajdarin në Kuvend. Sakaq, ka...

Dekorimi i Mazrekut, reagon Berisha: Rama ekzekutoi për së dyti Hajdarin, shtyp shqiptarët dhe dekoron vrasësit

Nuk ka munguar as reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha për dekorimin e Gafur Mazrekut si ‘Qytetar nderi’. “Edvin Kristaq Rama ekzekutoi...

Gafur Mazreku nderohet ‘qytetar nderi’, reagon Kryetari i Këshilltarëve të djathtë: Vendim i jashtëligjshëm, të mos miratohet

Këshilli Bashkiak i Hasit shpall “Qytetar nderi”, Gafur Mazrekun, ish deputetin që qëlloi me plumba Azem Hajdarin në Kuvend. Për këtë...

Lajmet e fundit