Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

futbolliste

Tronditet futbolli italian/ Dhunë seksuale në grup, dënohen 5 futbollistë të Veronës

Pesë lojtarë të klubit Virtus Verona, të akuzuar për dhunë seksuale në grup ndaj një studenteje 20-vjeçare në janar 2020, u dënuan me nga...

VIDEO/ FSHF zgjedh 11 futbollistët më të mirë të vitit, “Luiz Ejlli” pjesë e formacionit

Mbrëmjen e sotme FSHF-ja ka mbajtur edhe mbrëmjen Gala në Teatrin e Operas dhe Baletit për më të “Mirët e Vitit 2022” . Nga...

“E njihja dhe gruan e tij”, Beniada Nishani rrëfen ngacmimet e futbollistit të njohur: Nuk m’i ndante sytë!

Beniada Nishani është një ndër vajzat më tërheqëse në shtëpinë e “Big Brother Vip”, e cila gjithmonë arrin të marrë vëmendjen e publikut. Gjatë...

Qeveria australiane mundëson evakuimin e ekipit të futbollit të femrave të Afganistanit dhe familjarëve të tyre

Pas kërkesës së FIFA-s, qeveria australiane ka bërë të mundur evakluimin e ekipit të futbollit të femnrave të Afganistanit dhe familjarëve të tyre. Nga aeroporti...

Ahmetaj nxjerr “blof” klubet shqiptare, zbulon pagat formale

Në seancën e sotme parlamentare, ministri i Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj dhe deputeti i Partisë  Socialiste Erjon Braçe kanë replikuar në lidhje me...

Lajmet e fundit