Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

futbollist

Veprimi i Ronaldos i bëri “gjëmën” Coca-Cola-s, por ja koha kur futbollisti ishte imazhi i saj

Veprimi i Cristiano Ronaldo-s gjatë një konference për mediat para disa ditësh bëri xhiron e rrjetit. Ylli i skuadrës portugeze nuk pranoi që të pinte...

E mori vetëm për t’u argëtuar dhe e pagoi 1500 paund në natë, futbollisti anglez bëhet baba nga ish-eskorta

Katy Morgan, ish-eskorta 26 vjeçare që paguhej 1500 paund në natë, është bërë nënë, ndërsa babai është një futbollist i Premier League, të cilit...

‘Kur corona nuk ka qenë virus’, Sinan Vllasaliu tregon çfarë bënte para se t’i futej muzikës

Sinan Vllasaliu ka vite që merret me muzikë, dhe këngët e tij dëgjohen kudo ku ka shqiptarë. Por Sinan Vllasaliu ka...

TRONDITËSE/ Vdiq 7 muaj më parë, hetimet bëjnë zbulimin e pabesueshëm: Emiliano SALA u helmua, ja çfarë u gjet në trupin e tij

Emiliano Sala nuk ka vdekur nga përplasja e avionit në kanalin anglo-francez në 21 janar 2019. Një raport i Sektorit Britanik të Aksidenteve Ajrore...

Ledri Vula flet për pasionin për sportin: Doja të isha futbollist i kësaj skuadre

Ledri Vula është një nga reperët më të famshëm në trojet shqiptare. Mirëpo, preveç muzikës, këngëtari, i ftuar në një emision...

‘Ajo tha po’, fejohet futbollisti i njohur shqiptar (FOTO)

Futbollisti nga Kosova, Arbër Zeneli i ka propozuar për martesë të dashurës së tij mbrëmjen e djeshme. Lajmin e bukur e...

‘Më ndihmoni të rikthehem në fushë’, futbollisti 17-vjeçar i Skëndërbeut në luftë për jetën

Një 17 vjeçar nga fshati Dvoran i Korçë, i talentuar dhe me një ëndërr ta mdhe për tu bërë futbollist është diagnostikuar me tumor...

‘I forti nuk fiton, ai që fiton është i fortë’, Rama kujton 73-vjetorin e ish-futbollistit

Ashtu si çdo ditë kryeministri Edi Rama ka vijuar me postimet për personazhet me peshë në histori. Sot, në postimin e ...

Arrestohen 8 hajdutët shqiptarë, grabisin edhe shtëpinë e futbollistit të Barcelonës (VIDEO)

Tetë shqiptarë janë arrestuar nga polica spanjolle pasi ata ishin pjesë e një grupi grabitësish që dyshohet se kanë kryer më shumë se 30...

Lajmet e fundit