Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

Fushe Kruje

Mbetjet urbane të Bashkisë Krujë digjen pranë “Peizazhit të Mbrojtur” Krastë-Verjon, rrezikohet shëndeti i banorëve

Mbetjet urbane të qyteteve të Krujës dhe Fushë-Krujës prej kohësh po depozitohen dhe digjen në fshatin Halil që ndodhet pranë një ekosistemit natyror të...

VIDEO/ Bllokimi i rrugës kthehet në “trend”, dasmorët dalin nga makina dhe ja marrin valles në Fushë Krujë

Si duket në vendin tonë është bërë “trend” që dasmorët të bllokojnë rrugën dhe tja marrin valles në mes të rrugës. Kështu ka ndodhur edhe...

Përplasen dy makina në Fushë Krujë, plagosen drejtuesit e mjeteve

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin e vjetër Mamurras-Fushë Krujë, ku 2 makina janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur...

Aksident në Fushë Krujë, “Ford-i” përplaset me kamionin dhe del nga rruga, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë Krujë, ku një mjeti tip “Ford” është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka...

Flakët përhapen dhe rrezikojnë fshatin turistik Katund i Vjetër; në Fushë-Krujë digjen 10 dynym tokë, përfshirë ullishte

Zjarri i cili ka rënë prej gati një jave në Patalej të Njësisë Administrative të Kolshit vijon që të jetë aktiv. Flakët po favorizohen...

Zjarr i qëllimshëm në Fushë Krujë, rrezikohen banesat në lagjen Magaze

Një zjarr ka rënë këtë mbrëmje në lagjen Magaze në Fushë Krujë. Flakët kanë djegur një sipërfaqe me shkurre, ndërsa rrezikohen banesat aty pranë. Raportohet...

SKANDAL në Fushë-Krujë/ Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Mjedisit, Edison Konomi: Nuk di gjë për katastrofën mjedisore nga djegia e gomave

Sot, kur banorët e Fushë-Krujës janë nën kërcënimin serioz të helmeve nga djegia jashtë çdo kriteri të gomave, Ministri i Mjedisit Blendi Klosi nuk...

Katastrofë në Fushë-Krujë, merr flakë pika e grumbullimit të gomave, rrezikohen banesat dhe mund të shpërthejë kabina elektrike

Një pikë grumbullimi gomash të përdorura ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Vendi ndodhet pranë stacionit të trenit. Aktualisht janë mijëra goma...

Një i VDEKUR nga aksidenti i tmerrshëm në Fushë-Krujë, dy të plagosurit me urgjencë në spital (EMRAT)

Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i aksidentit tragjik që ndodhi sot në orën 22:00 në Tapizë të Fushë-Krujës. Dy makina...

Qeni i pret rrugën makinës në Fushë Krujë, shoferi devijon dhe përplaset me një mjet tjetër, tre të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Fushë Krujë, ku janë përplasur dy mkaina. Bëhet me dije se makinës i ka dalur...

Lajmet e fundit