Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

fushe arrez

6 muaj pa marrë rrogat, minatorët e Fushë-Arrëzit u bëjnë thirrje inxhinierëve t’i bashkohen protestës së tyre (VIDEO)

Minatorët e Fushë-Arrëzit janë ngritur mëngjesin e sotëm në protestë, raporton Newsbomb.al. Punëtorët kanë 6 muaj pa marrë pagat dhe...

Situatë ALARMANTE nga zjarri në Fushë-Arrëz, bashkia kërkon ndihmë

Merr përmasa të mëdha zjarri në Fushë-Arrëz. Zjarri ka rënë ditën e djeshme në afërsi të Lumbardhit. Ndërkohë Bashkia e...

Vodhën arkën e kishës në Fushë-Arrëz, arrestohen autorët

Policia e Pukës ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë autorët e grabitjes së arkës së kishës së Fushë-Arrëzit mbrëmjen e sotme. ...

Grabiten paratë e Kishës në Fushë-Arrëz

Persona të paidentifikuar kanë grabitur një sasi parash nga akra e kishës në Fushë-Arrëz. Paratë ishin hedhur nga besimtarët gjatë fundjavës,...

E RËNDË në Fushë-Arrëz: Vdes 12 vjeçari, e motra dhe i vëllai me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Fushë-Arrëzit, ku një fëmijë 12 vjeçar ka humbur jetën. ...

Ndodh në Shqipëri, bashkia nuk fshin borën e pedonales, frikë mos dëmtohen pllakat (FOTO)

    REAGIMI I PLOTË Ne Bashkine Fushe-Arrez si ne gjithe qytetet e Shqiperise eshte investuar projekti i rilindjes urbane (pedonale) nje projekt...

Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është 54-vjeçari i humbur 3 muaj më parë

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Lajthizë të Fushë Arrëzit. Trupi është vënë re nga banorët të...

Tronditet qyteti, Vladimir Topjana merr fuoristradën dhe godet si nëpër filma makinën e Artan Gegës

Qyteti i Fushë- Arrëzit u trondit sot teksa nje përplasje e qëllimshme mjetesh ndodhi në qendër të këtij qyteti. Newsbomb.al, referuar burimeve...

Zhduket punonjësi i mirëmbajtjes së rrugëve, i biri kërkon ndërhyrjen e policisë: Hapi telefonin, por nuk foli

Është zhdukur pa lënë gjurmë një person në Fushë-Arrëz. Prej 10 ditësh, 53-vjeçari Idriz Ahmeti, punonjës i mirëmbajtjes së rrugëve ka humbur...

Temperaturat -2 gradë celcius, “ngrijnë” brenda mureve të shkollës nxënësit dhe dalin në protestë (VIDEO)

Pasi kanë bërë disa herë kërkesë për furnizimin me dru të shkollës së tyre, një përfaqësi e gjimnazistëve të Fushë-Arrëzit dolën sot në protestë...

Lajmet e fundit