Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

fushe arrez

34 vjeçari konfliktohet me babanë në Fushë Arrëz, Policia parandalon ngjarjen dhe sekuestron armën e zjarrit

Një ngjarje e mundshme kriminale është parandaluar nga Policia në fshatin Bugjon të Fushë Arrëzit. Mësohet se në pranga ka rënë një 34 vjeçar,...

FOTO/ Të veshura si nuse, i jepet lamtumira e fundit nënës dhe dy vajzave nga Fushë-Arrëzi

Ditën e sotme janë përcjellë për në banesën e fundit nëna dhe dy vajzat të cilat humbën jetën në mënyrë tragjike në Fushë-Arrëz ...

Tronditet Puka: Nënën dhe dy vajzat i zë korenti, ndërrojnë jetë brenda në shtëpi (EMRAT)

Një ngjarje tragjike raportohet në këto momente në Pukë, në zonën e Fushë Arrëzit, shkruan newsbomb.al. Mësohet se nëna dhe dy vajzat e saj...

Vendi nuk gjen qetësi nga zjarret, flakët masive përhapen me shpejtësi në Fushë-Arrëz, dyshohet i qëllimshëm

Një tjetër vatër zjarri është aktivizuar mbrëmjen e sotme, këtë herë në pyjet e Fushë-Arrëzit. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe pyjore me pisha pranë rrugës...

I preu lidhjen e paligjshme, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë-Arrëz

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është dhunuar ditën nga një person me inicialet M.Q. Gjinaj thotë se autori e ka dhunuar për...

Kjo është vajza e përdhunuar nga shefi i Policisë në Fushë Arrëz: Më nxori 2 mijë lekëshin…

Kishte shkuar në polici për të denoncuar përdhunimin që i ishte bërë nga një grup personash, por edhe në komisariat ka rënë viktinë e...

Goditi 41-vjeçaren në banesën e saj, shoqërohet i riu me probleme mendore

Policia e Pukës ka kryer shoqërimin e një 27-vjeçari me probleme mendore, i cili dhunoi një grua në banesën e saj në Fushë-Arrëz. ...

Dhunonte nënën e moshuar, arrestohet djali në Fushë-Arrëz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Arrëz. Një 43-vjeçar ka dhunuar nënën e tij në fshatin Fierz të Fushë-Arrëzit 3 ditë...

Pas Gjon Gjonaj, Ditmir Bushati prezanton kandidatin për një tjetër bashki

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës, njëherazi koordinator i PS në këtë qark, Ditmir Bushati ka zhvilluar sot takime me Asambletë e...

6 muaj pa marrë rrogat, minatorët e Fushë-Arrëzit u bëjnë thirrje inxhinierëve t’i bashkohen protestës së tyre (VIDEO)

Minatorët e Fushë-Arrëzit janë ngritur mëngjesin e sotëm në protestë, raporton Newsbomb.al. Punëtorët kanë 6 muaj pa marrë pagat dhe...


Lajmet e fundit