Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Fushate

Super-Drejtori që koordinoi PS e Durrësit për fitoren: Si mposhtëm PD e LSI, nga java tjetër fillojmë fushatën për mandatin e 2025 (INTERVISTA)

Ardian Çela, kordinator i PS për qytetin e Durrësit, në të parën dhe të vetmen intervistë pas zgjedhjeve, hedh poshtë pretendimet e PD dhe...

Qindra-mijëra $ në pak ditë, zbulohet shifra “marramendëse” që shpenzuan partitë për fushatë në rrjete sociale; kryeson PS

Partitë politike dhe kandidatët në zgjedhje shpenzuan 229,198 USD në reklama politike gjatë 30 ditë të fushatës zgjedhore, nga 26 marsi deri në 24...

Vajza e Jozefina Topallit përfshihet në fushatë, si rrallë herë publikon foton e Shkodrës dhe jep mesazhin

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli gjatë gjithë kësaj kohe ka zgjedhur që të qëndrojë në hije duke mos u përfshirë në botën...

Rama sulmon fushatën e Bashës: I ka fshehur aleatët sepse ka turp, ndaj unë nuk merrem më me ata

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar mënyrën se si Partia Demokratike bën fushatë, duke thënë se fushata e PD-së është vetëm propagandistike.sipas tij, Lulzim Basha...

“Në vende të tjera ka pasur rritje shifrash nga fushata”, Manastirliu: Ata që kanë treguar papërgjegjshmëri…(E PLOTË)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme në një intervistë në emisionin “Koha për tu zgjuar” nuk ka përjashtuar mundësinë që pas mbylljes...

Kreshnik Spahiu: Asnjë president në botë s’bën fushatë për partinë e gruas

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu theksoi sot se asnjë president në botë nuk del për fushatë në mbrojtje të partisë së bashkëshortes së tij. I...

Fushatë në Shqipëri për kandidatin e VV-së, Albin Kurtit i dalin kundër mbështetësit e tij: Votën ta kemi dhënë të merresh me Kosovën, rregullo...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, prej disa ditësh është angazhuar personalisht në mbështetje të kandidatëve të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri për zgjedhjet e 25...

Rama krahason fushatën e PS me atë të PD: Në 25 prill duhet të zgjidhni mes shëndetit të familjes suaj ose pushtetit të Saliut,...

Kryeministri Edi Rama ka krahasuar fushatën elektorale që po bën PS me atë që bën PD, duke publikuar edhe fotot ku shihen mbështetësit e...

Lulzim Basha “ia fut gjumit” në makinë, qytetari që e filmoi: U zgjua në orën 11:00 (VIDEO)

Kryedemokrati Lulzim Basha është filmuar ditën e sotme duke fjetur gjumë në makinë.Sipas qytetarit që e ka filmuar dhe ka publikuar videon, kryedemokrati është...

Basha jep LAJMIN e mirë: Përveç epidemiologëve shqiptarë, kam 4 ekspertë perëndimorë që do e fusin në shina procesin e vaksinimit

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka thënë sot në “Opinion” se vaksinimi nuk po bëhet ashtu siç duhet, është pa transparencë dhe po përdoret...

Lajmet e fundit