Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

furnizonin me droge

Furnizonin me drogë Italinë, Malin e Zi dhe Spanjën, dalin sot para GJKKO 28 të arrestuarit e SPAK

28 personat e arrestuar pak ditë më parë ditën e sotme do të njihen me masën e sigurisë. Bëhet me dije se të akuzuarit e...

Lajmet e fundit