Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

furgoni

Furgoni del jashtë rrugës dhe përmbyset, katër të plagosur në aksin Tamarë-Koplik

Katër persona kanë mbetur të plagosur në aksin rrugor Tamarë-Koplik, pasi furgoni me të cilin udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Policia thotë...

Shpërthen në flakë furgoni në dalje të tunelit të Elbasanit, i mbushur me bombula gazi (VIDEO)

Një furgon që transportonte bombula gazi ka shpërthyer në flakë në dalje të tunelit të Elbasanit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga...

Pamjet e aksidentit tragjik në Meksikë: 13 të vdekur dhe 10 të plagosur, furgoni ra në kanal dhe shpërtheu në flakë

Dhjetë persona kanë mbetur të plagosur dhe trembëdhjetë të tjerë kanë vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në Meksikë....

VIDEO/ Breshëri plumbash mbi automjetin, grabitet furgoni që po transportonte paratë e bankave

Mesditën e ditës së sotme një grabitje e armatosur ka ndodhur në rrugën Gjilan-Prishtinë, në fshatin Parallovë. Sipas mediave vendase mësohet se është grabitur një...

Aksident i rëndë në Korçë, furgoni del nga rruga dhe përmbyset në kanal

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Veliterne, fatmirësisht pa viktima. Paraprakisht bëhet...

Shmanget tragjedia, pema ndalon furgonin me pasagjerë nga rënia në greminë (Foto nga vendngjarja)

Një furgon me pasagjerë është përmbysur pasi ka dalë nga rruga në aksin Peshkopi-Bulqizë. Mësohet se aksidenti i frikshëm ka ndodhur...

Furgoni përplaset me bordurën, humb jetën pasagjerja në Vorë

Një aksident me vdekje raportohet në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Vorë, ku një furgon mallrash ka humbur...

Aksident në Tiranë, urbani përplaset me një furgon (FOTO)

Një furgon kamionçinë është përplasur me urbanin e linjës 'Qender- Uzina Traktori' para pak minutash në Tiranë. Mësohet se ashtu si urbani edhe...

Lajmet e fundit