Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

fuoristrada

I moshuari shtypet nga fuoristrada në Berat, ndërron jetë në spital (FOTO)

Një i moshuar ka humbur jetën mesditën e sotme në Berat si pasojë e një aksidenti rrugor. Ai ka qenë duke lëvizur në qytet...

Atentati që tronditi Milotin: Fuoristrada e blinduar nuk i mbrojti dot shokët e Vis Martinaj, autorët shkrehën mbi 100 plumba (FOTO)

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

Çmenduri në autostradën Elbasan-Tiranë, fuoristrada lëviz kundravatje

Pamjet që po shikoni janë regjistruar në autostradën Elbasan-Tiranë. Një mjet tip Ford Kuga, për arsye që nuk dihen deri tani ka qarkulluar në...

Aksident i FRIKSHËM në Përrenjas, fuoristrada dhe Benz-i përplasen kokë më kokë, një prej shoferëve në gjendje të rëndë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në mesditë në Përrenjas. Dy makina, një fuoristradë dhe Mercedez Benz C Class janë përplasur kokë më...

Fuoristrada merr përpara motorin, plagoset drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Tiranë, në afërsi të Thumanës. Një mjet Fuoristradë ka përplasur...

Gjendet fuoristrada e qëlluar me breshëri plumbash e njolla gjaku, çfarë dyshohet

  Një fuoristradë e qëlluar me breshëri plumbash është gjetur në Shkodër.  Mësohet se brenda automjetit janë gjetur njolla gjaku të...

Lajmet e fundit