Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

fuoristrada e blinduar

Dyshime se mund të bënin atentat në Bllok, civilët ndjekin fuoristradën e blinduar, e bllokojnë te Sheshi Wilson dhe shoqërojnë dy të rinjtë nga...

Dy të rinj nga Fier janë shoqëruar nga Policia e Tiranës pas dyshimeve se në mjetin me të cilin ata udhëtonin kishte armë dhe...

Lajmet e fundit