Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

funeral

ÇMENDURI/ Kompania ofron mijëra dollarë atyre që pranojnë të varrosen të gjallë: Do i ndihmojë…

Shumica e njerëzve i frikësohen vdekjes dhe me të drejtë, mirëpo një kompani ruse ka vendosur që këtë fobi t’ja u heqë qytetarëve përmes...

Pas vdekjes së poetit shqiptar, ndërroi jetë edhe djali, miqtë e tij kërkojnë ndihmë: Të mbështesim familjen Duka me kostot e larta të funeralit

Denis Duka, djali i poetit të njohur Arben Duka, ndërroi jetë papritmas në SHBA, pak javë pasi babi i tij mbylli sytë përgjithmonë. Miqtë e...

Një grua “topless” arrestohet në ceremoninë e varrimit të Princit Philip (VIDEO)

Ditën e djeshme iu dha lamtumira e fundit princit Philip, bashkëshortit të ndjerë të mbretëreshës së Britanisë, Elizabeta II. Në ceremoniën morën pjesë vetëm 30...

Pas akuzave të ashpëra kundrejt familjes Mbretërore, Meghan Markle nuk u shkon as për hidhërim

Meghan Markle, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë është këshilluar nga mjeku i saj që të mos bëjë udhëtime. Prandaj, dhe...

Bebja ishte prematurë dhe nëna s’kishte lekë për funeralin, zbulohet arsyeja tronditëse se pse e hodhi në kazanin e plehrave

Detajet të reja nga foshnja që u gjet sot pajetë, hedhur në një kazan mbeturinash në lagjen 'Ali Demi' në Tiranë. ...

U vra nga një oficer policie, i jepet lamtumira e fundit George Floyd (FOTO)

Familja, miqtë të afërm janë mbledhur sot për t’i dhënë lamtumirën e fundit George Floyd, i cili u vra dy javë më parë nga...

U ekzekutuan mbrëmjen e së dielës, përcillen për në banesën e fundit dy kushërinjtë nga Laçi

Mesditën e sotme janë përcjellë për në banesëne  fundit kushërinjtë Mikel e Jani Jushi, të cilët u vranë mbrëmjen e të dielës në Laç....

Sot përcillet për në banesën e fundit Kacifas, mbi 2 mijë grekë vijnë për funeralin e tij

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën zyrtare nga familjarët e Kostandino Kacifas për tërheqjen e trupit  nga morgu. Ditën...

Funerali i “turpit” të një vajze, vetëm 25 veta përcollën 27 vjeçaren

Familja Çanaku në fshatin Kryekuq të Divjakës e ka patur të vështirë të hapë këtë të martë dyert e mortit për të përcjellë në...


Lajmet e fundit